Vaša mnenja
Loredana – Mamica punce, ki jo učim ang. “Zelo zadovoljni. Otrok je dvignil povprečje pri angleščini in si zagotovo želimo, da nadaljujemo našo sodelovanje!”
Maja – Mamica fanta, ki ga učim ang.: “Zelooo zeloo zadovoljna z inštrukcijami za angleščino pri mojem Maiju… ko se bodo pojavile težave z veseljem pride Mai na inštrukcije. Res toplo priporočam vsem, ker Martina obvlada!!!!!”
Matjaž – oče deklic, ki trenirata namizni tenis: “Pozdravljena, najprej bi napisal, kakšen užitek te je bilo včeraj gledat pri igri. Dejansko smo prvič videli kako “resno” igraš in je prav neverjetno kako obvladaš stvari. Izredno je tudi bilo videti kako sta igrali naši punci in vidi se, da sta ne zelo dobri poti. Pravi ponosen sem bil na njiju, kako lepo igrata. Se vidi, da imata dobro trenerko, ki ju lepo uči stvari.”
Organizatorka tečajev na Andragoškem Zavodu: “Zdravo. Prejela sem pohvale s strani Enejevih staršev, ki ti jih predajam. V glavnem, veseli so, da je tako lepo napredoval.”
Druga organizatorka tečajev na Andragoškem Zavodu: “Udeleženci so izrazili visoko zadovoljstvo s programom. Ocena učiteljev je bila 5.9 na 6-stopenjski lestvici, kar je zelo visoko. Podobno je bilo pri oceni vsebine programa, ocena 5.8 na 6- stopenjski lestvici, kar je tudi zelo visoko. Na zadnjem srečanju so mi udeleženci povedali, da so bili zelo zadovoljni s sklopom nemščine in angleščine, da je bila predavateljica v redu, in da bi potrebovali še več tečaja. Spodaj navajam še nekaj odprtih odgovorov udeležencev:
- Zelo zadovoljen z izobraževanjem
- Več takih izobraževanj
- Zelo zadovoljen s strokovnostjo delavcev
- Še več programov na področju izobraževanja
- Sem zadovoljen z izobraževanjem programa
- Pohvala
- V programu sem spoznal reči o sebi in se v določenih primerih bolj dovzel do nekaterih mojih napak, katere moram spremeniti
- Vse je bilo super”
Nuša K., specialna pedagoginja: “Pozdravljena! Še enkrat bi se ti rada zahvalila za pripravljenost priti pogledat naše učence! Upam, da se v prihodnosti razvije kakšno sodelovanje.”
Vodstvo RKMB: “Zahvaljujem se vam za vložen trud in skrb. Zaradi skupne prizadevnosti … zunanjih izvajalcev je sezona minila brez posebnih težav, otroci pa so se domov vračali polni novih poznanstev, spoznanj, doživetij in izkušenj.”
Anja, dijakinja 5. letnika Srednje zdravstvene in kozmetične šole Maribor: “Zdravo, sem opravila popravni izpit. Hvala še enkrat.”
Vanja – Mamica učenca 7.r., ki sem ga imela inštrukcije preko Zooma: “Preden sta začela ni spregovoril besede angleško in je imel velik odpor do angleščine, zdaj pa včasih kar samo od sebe pove kakšno besedo ali frazo po angleško. Sporočam, da je Žiga naredil popravni izpit in je super zadovoljen”
